Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   [1]   2   3   >   son» 
Gezegen ışınlanamak           (gösterim sayısı: 590)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[_ReTKiD_]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: _ReTKiD_
Konu Tarihi: 11.11.2018- 10:45

Işınlanmanın   sınırı yok mu?
Eğer öyleyse bence çooook saçma olur, sonuçta strateji oyunu.
Kendimde km paketleri aldım ama paranla istediğin düşmanın yanına filonu taşıyabiliyormuşsun   o zaman 1,2,3 bin lira yatırıp   rip ile istediğini   alaşağı edeyim.
Geri kalan oyuncuların   yaptığı ' stratejisine bağlı olarak'   filo savunma   dinlemeden   tek atış yapayım .

Sonuc olarak   paramızı mı,   stratejimizi mi   yarıştıracağız?
Ona göre   oyuna o gözle bakalım!!!

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[fcoban]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: fcoban
Cevap Tarihi: 12.11.2018- 20:15

Bunu başka birisi söylese anlarım da senin söylemen ayrı bir ironi...

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[karaca]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: karaca
Cevap Tarihi: 03.01.2019- 17:45

Bu ışınlanma olayı yüzünden kaç arkadaş oyunu bıraktı. Çok saçma bir yöntem. Bu oyun strateji oyunu akıl oyunu. Parayı basan istediğini iki dakika içinde vurabilecekse oyunun mantığı kalmıyor. Düşünsenize 10 kişi organize olmuş ittifak saldırısı için kafa patlatmış hesaplamalar süreler taktikler... Biri çıkmış strateji üreten bu 10 kişiyi 30 dakika içinde parası ile tek tek vuracak. Yönetici arkadaşlara önerimdir bu ışınlanma olayına çözüm bulmaları lazım.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Efrain]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Efrain
Cevap Tarihi: 03.01.2019- 17:56

Oyunu bize sunanların bunun karşlığını alması taraftarıyım. KM satışı ile bu sağlanmakta. Ancak tüm katılımcılar KM satın alabiliyor olsa dahi birileri diğerlerinden daha fazlasını alabilecek. Kazananı belli bir oyunu kim oynamak ister?

Bizler şimdilik direniyoruz bu duruma ama büyük filolar basamıyoruz havada tutmanın maliyeti dolayısıyla. Diyelim ki tuttuk, havada tutalım diye mi basalım filo? Vel hasıl evet mutlaka satış yapılmalı ve kazanç elde edilmeli, ancak ışınlanmanın bir sınırı da olmalı diye düşünüyorum.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Kirpi26]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Kirpi26
Cevap Tarihi: 03.01.2019- 20:40

Oyunu arkadaşıma onerdim 2 hafta filan oynadı ama böyle haksızlıkların olduğunu parasi olanın hep kazandığı bir.oyunu oynamak gereksiz olduğu için sildi bende eski oyuncu olduğum için şimdilik oynuyorum ama bu olaydan hiç memnun değilim öneri bölümü acmissiniz önerileri dikkate alacaginizi umuyorum.normal şekilde strateji yapıp filomu vurabilen olursa tebrik ederim tekrar daha fazlasını basmaya çalışırım ama bu sekilde isinlanmayla vurulursam oyunu bırakırım kesin net.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Kirpi26]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 04.01.2019- 23:28

Dediğim gibi ben oyunu biraktim.arkadas 20 dkkda gezegen yap ay yap vur filoyu siz oynayın bu oyunu yani oynayacak oyuncu kalirsa

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Kirpi26]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 04.01.2019- 23:35

04. Ocak 2019, 23:12:05 Kontrol Kulesi Casusluk Raporu
Yabanci gezegeninden KADIKÖY(Ay) [2:316:3] ait filo su gezegeninin Yakinlarinda Ay [2:316:4] goruldu
04. Ocak 2019, 23:11:15 Kontrol Kulesi Casusluk Raporu
Yabanci gezegeninden KADIKÖY(Ay) [2:316:3] ait filo su gezegeninin Yakinlarinda Ay [2:316:4] goruldu
04. Ocak 2019, 23:09:43 Kontrol Kulesi Casusluk Raporu
04. Ocak 2019, 23:06:19 Kontrol Kulesi Casusluk Raporu
Yabanci gezegeninden KADIKÖY(Ay) [4:102:4] ait filo su gezegeninin Yakinlarinda Ay [2:316:4] goruldu

sadece 6 dkk sürmüş çok stratejik bir oyun olmuş!!!

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[karaca]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: karaca
Cevap Tarihi: 05.01.2019- 01:39

Böyle devam ederse ben de bırakacağım arkadaş nedir bu. Bu ışınlanma ile filo vuran adam anca kendini tatmin ediyor. Üretim yok akıl yok emek yok zeka yok. Ot gibi oradan oraya sömürge taşı 3 dakikada vur sonra hiç vakit kaybetmeden korkak tavuk gibi kaç git. Bunu yapanlar iyi oyuncu olduklarını sanıyor ama kuru kuru mastürbasyon yapan bir ergenden hiç farkları yok. Adam gibi oynayın adam gibi zevk alın şu oyundan.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Dr.Doom]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Dr.Doom
Cevap Tarihi: 06.01.2019- 10:56

Kesinlikle katiliyorum. Isinlanarak hucum yapma parasj olan kazandin demek. Kac kere vurdular artik filo basmiyorum. git gide zevki azaliyor oyunun. Her an biri isinlanacak vuracak. Vence oyunu terk eden kisilerin %90ni bu sebepten dolayi terk etmistir. Daha sevgimiz saygimiz sabrimiz var ama bu gidisle birakicaz her halde

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   [1]   2   3   >   son» 
 Bu konuyu 2 kişi görüntülüyor:  2 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.