Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   [2]   3   >   son» 
Cvp:akıl zeka yok para var sadece.
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[karaca]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: karaca
Cevap Tarihi: 08.01.2019- 11:13

Akıl zeka strateji yok yine para ile filo vurmanın derdindeler. Adam iki ayrı gezegenimin dibine de ayrı ayrı ışınlanmış. Hangisinden nasıl kaçarsın. Neyse sayın yöneticiler kendi kendinize oynayın siz artık. Boku çıktı bu işin.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Efrain]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Efrain
Cevap Tarihi: 08.01.2019- 18:03

50k filo icin tespit edebildigimiz kadariyla en az iki, belki 3 kez isinlanabiliyor oyuncular. Paketlerin maden hediyelerinin getirisi bile daha fazla. Kac kisi daha cagri yapsa bu durum duzelir acaba?
Vaktimi yuzlerce farkli seye harcayabilirim. Yine de bu oyunu oynamak istiyorum. Daha dogrusu oynayabilmek istiyorum. Potansiyel bir musteri olarak isinlanmaya sinir getirilmezse oynanabilir bi oyun olmaktan cikacagini bir kez daha ifade ediyorum. Lutfen dikkate alin artik.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[YaLWaRRioR]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: YaLWaRRioT
Cevap Tarihi: 09.01.2019- 12:41

merhaba arkadaslar bi oyuncu olarak bende bi kac sey yazmak istedim okuduklarimdan sonra
oncelikle isinlanma sadece bu ogame sunucusunda olan biseymis normalde ogame de boyle bisey yokmus gibi yazmis herkez bilmeyenler icin ogametr den bi kac bilgi vereyim siz kendi kafanizda kiyaslama yapin

yaklasik 7 yildir ogame oynuyorum genelde ogametr de oynadim ogametr de isinlanma var ayni buradaki gibi subaylar var burdakine benzer ozellikte ay alma var ayda sizin madenle actiginiz alani km ile acma var mesela soyle bisey var extra olarak bi adama saldirdiniz yuklu bi miktar madeni var dusunceniz adam filosunuda cekse sorun yok gecebiliyosunuz o yuzden iciniz rahat son 30 sn kala sondanizida attiniz kafaniz rahat ama savas raporu bi geliyo savunmaya cakilmissiniz adam elindeki butun madeni son saniyede hepsini savunmaya basmis km ile hemen bitirmis sizin filo pert bu nasi bi oyunculuk sizce daha devami var mesela yeni evren acildi dedim geceyim en kotu ilk 50 icinde olurum savaslarla yukselirim sizce serverin acildigi ilk gun ne acabilirsiniz o hesapla ilk amaciniz kn basip ufak savaslarla gelisimi hizlandirmak olur degilmi serverin acildigi ilk gun yapilanlari yazayim size
hemen bi ton km cekilir depolar uplanir sonra bi tikla depo fullenir sonra o madenle tekrar depo uplanir sonra tek tikla tekrar depo fullenir sonra o madenlerle arastirmalar basilir bi bakmissin sen kn basmaya calisirken km alanlar ilk gun firkateyn basip birbirlerini vuruyolar dusunun sizin daha metal kademeniz 3 e uplanirken adamlar firkateyn basmis 500 tane savasa girmis ben bunlara sahit oldum o gunde ogametr yi biraktigim gun oldu

simdi gelelim bu sv icin konustuklariniza ben 6 ayi gecti sanirim bu sv de oynuyorum o gunden beri bana forumdaki etkinliklerden falan heralde bi 300-400 k km gelmistir sizede gelmistir buna yakin km ler o km leri abuk sabuk metal kristal uplamaya degilde isinlanmak icin harcasaydinizda sizde isinlanip vursaydiniz butun sv lerde olan isinlanma yuzunden kimseyi suclayamazsiniz bence cok acimasiz yorumlar olmus yorum yapan arkadaslar ogametr de bi hesap acin bi 10 gun takilin gorun normalde ogame nasi paraya dayali bi oyun ayrica oyuncu sayisinin azligi galaksi sayisinin coklugu ve ripin guclu olmasinindan dolayi millet isinlanip vurmak zorunda kaliyo ama yinede bi oneride ben yapayim şoyle bisey yapilabilir her oyuncuya haftada 1 kez ucretsiz 1 isinlanma hakki verilebilir para yatirmak istemeyen arkadaslarda en azindan haftada 1 kez isinlanip birini vurabilir

Azdan az çoktan çok gider
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Efrain]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 09.01.2019- 15:09

Merhabalar,

Diğer serverlardan daha çok tercih edilmesi için bu eleştirileri yapıyoruz. Aktif oyuncu sayısı ne kadar çok olursa o kadar iyi sonuçta. Serverda saldırabildiğimiz aktif oyuncu sayısı çok az. Bunda izlenen politikanın da etkisi olduğu kanaatindeyiz.

Gelişimini para harcayarak yapan veya yapmak isteyene lafım olmaz, olamaz. Çünkü her online oyunun doğasında vardır bu. Bazıları daha az harcayarak ya da hiç harcamadan, daha uzun sürede ve daha çok emek harcayarak gelişimi tercih eder; bazıları da para harcayarak zaman satın almış olur aslında. Bu çok normal. Bizim itirazımız para harcayarak diğerlerinin gelişimini yavaşlatmakla ilgili.

Bu serverda para harcayarak oynayan arkadaşlar kendi gelişimlerinden ziyade filosu 100-200k olanların filosunu indirmeye odaklanmış durumda. Aynı anda oyuna başlamış ve km satın alarak gelişimini hızlandırmış, 2-3 günde fırka basarak saldıran birinden kn lerimle kaçabilirim uzun süre. Ancak ışınlanmadan çoğu zaman kaçamıyoruz. Ve bu döngünün sonu yok. Aynı günde bir filoyu indirebilmek için 3 kez ışınlanılıyor. Ki bu bizim gördüklerimiz. Bize verilen km lerle bunu yapabilmemiz mümkün mü sizce?

Ben para harcanmasın demiyorum, ışınlanma olmasın da demiyorum. Sınır koyulsun ki o ışınlanmayı da efektif kullanmak için kafa yorsun vatandaş. Alt sıralardakiler de gelişip en azından kendi aralarında mücadele edebilsin. Ben filomu indiremiyorum ki birine saldırabileyim.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[YaLWaRRioR]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 09.01.2019- 20:58

suan belki o savasi yapamiyosunuz ama bide bizim gibi ilk siradakileri dusundugun zaman bizede hak vereceksiniz diyelim bi av bulduk ve o av evren rekoru olucak nitelikte harabesi cok yuksek olucak yalniz ittifak arkadaslari online vurucaz ama harabe caldirmak istemiyoruz mecbur butun sayfayi kapatiyoruz som isinlayarak yoksa zarar ederiz

peki senin dedigine gore bunun ustesinden nasi gelicez tek pencereden bakmamalisin olaylara konu 5 dk da vurmaksa ayri risk bizim icinde gecerli suan rakibimiz olanlarin elinde veya bizim elimizde 1m civari hafif avci lar bu hafif avcilarla cogu filoyu gecebilir ki deneme yapmisligimiz var (mavrelk) adli arkadasa 3-4 kisi ayni anda isinlanip online iken hizli filolarla saldiri yaptik gordu ve kaldirdi filosunu yani ayni risk bizim icinde gecerli herkez filosuna dikkat edicek bunun yolu budur adminlerin bu konuda bisey yapmasi mumkun degil cunku yaparlarsa ust siralardaki evren rekoru yapilan savaslarda zorluklar olur diyelim ben filoda 1. arkadasi yakaladim bi sekilde vurdum ayni gun filo 3. su arkadasi yakaladim ama hakkim yok diye vuramiyorum banada bu cok sacma geliyor sonucta bu filo 1. filo 2. adamlar her zaman yakalanabilir adamlar degil belki 3 ayda 1 kez acik veriyo bu arkadaslar nasi olucak bu dediginiz

mawrelk dostum sana sormadan ismin gecti kusuruma bakma ornek teskil etmesi icin yazdim

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Efrain]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 10.01.2019- 00:35

Peki para harcamak istemeyen veya harcayacak çok fazla parası olmayanlar için bir öneriniz var mı? Neticede bu oyuncuların sayısı daha fazla.

Ben yıllar önce oynadım bu oyunu ve ışınlanma yoktu. Belki sizler de oynadınız o zamanlar. İnanın filo avlamak çok da zor değildi, evet daha zahmetliydi, evet bazen harabeyi kaçırıyorduk ama aktif oyuncu sayısı o kadar fazlaydı ki mutlaka bişeyler düşürüyoduk.

O ogame in başarısı herkesin gelişimine izin veriyor olmasıyla ilgiliydi. Ben oyuna başladığımda oyun birincisini yakalama olasılığım yoktu, ama dişimize göre rakipler vardı ve 2 yıl boyunca oynayabilmiştim. Şu an kaçmaktan başka yapabildiğimiz bişey yok.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[YaLWaRRioR]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 10.01.2019- 12:52

eski ogame ile suan hicbi ogame i kiyaslayamazsin cunku ogame in kendisi bile degisti hatta en cokta ogame paraya dayali oldu şöyle bisey yapilabilir benim puanim 8m ama 200k puani olanlara saldirabiliyorum 200k puanin alti bana zayif oyuncu olarak gozukuyor bunu degistirebilirlerse atiyorum 1m puani olanin altindakiler bana zayif oyuncu olarak gozukurse ben o oyunculara saldiramam konuda kapanmis olur bence en mantiklisi bu

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[CaLibireTTo]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: CaLibireTTo
Cevap Tarihi: 13.01.2019- 16:12

Bu kesinlikle yapilmasi gereken bisey kendisinden %70 daha gucsuz birine kimsenin saldiramamasi lazim bu kesinlikle gelmeli

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   [2]   3   >   son» 
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.