Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 2 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   [2] 
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: üye uzaklaştırılmış

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Sirinbaba
Cevap Tarihi: 06.06.2020- 23:32

Hay ağzın bal yesin combatand arkadaş bende onu demeye çalışıyorum işte red rabbit tek başına top 1 yapma çabası içinde:)

Bak bu mevzu yu ifşa ettiği için sana kizarsa çekinme bizim kapımız herkese açık

Ayrıca kazanan biziz yeşil yazıyor.kaybeden RR

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 06.06.2020- 23:36

Ben bütün savaşlar i inceliyorum merak etme

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Red Rabbit]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: RedRabbit
Cevap Tarihi: 06.06.2020- 23:37

Savasi savunan taraf kazandi! Yaziyor evet!
Saldıran taraf toplam: 9.800.000 unite kaybetti diye de yaziyorSavunan taraf toplam: 30.685.000 unite kaybetti diye fe yaziyor ama.Su an bu alan koordinatlarinda bulunan: 14.412.100 Metal ve 13.084.800 Kristalin tamaminın da [color=rgb(128, 0, 0); font-family: verdana; font-size: 8.5px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; text-align: center]RR tarafindan alindigini da yukarida okudu zaten cümle alem[/color]

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 06.06.2020- 23:44

Bak ben kaybettigim 30m ünitenin derdinde değilim

senin top 1 yapmanı engelledim mı engelledim.

Harabeyi almaya bile tenezzül etmedim GD kaldirmadim çünkü macho ana filoyu çektiğini söyledi ben oraya siz cumbur cemaat geleceksiniz diye hazırlıklı geldim

Yoksa o ripler in yanına 100 er adet cs bırakıp senin o rip i de cekmeni saglardim ana filoyu alacak GD bile yok sende

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Red Rabbit]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: RedRabbit
Cevap Tarihi: 06.06.2020- 23:58

Simdi, olay esnasinda seni de seri sondaladim,
Gd'lerinin görülmediği raporlarin saarleriyle senin savas alanina ucus suren = savas saati + 4 sn.   :)
Yoksa bu da mi benimle generalin ilgilenecegini soylemen gibi fake atmak icindi? Hani beni şaşırtmak icin gd.yi baska biyere mi gonderip geri cektin?

Sahi ya, sen bi de bugün üstun hesap teknigin sayesinde benim geri dönüşüme de kilit attin, filo yavaslatrin filan biseyler yaptin sonra geri cektin, onlari da anlatsana biraz?

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Combatant]
Kayıtlı Kullanıcı
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Combatant
Cevap Tarihi: 07.06.2020- 03:09

Alıntı Çizelgesi: Sirinbaba yazmış

Hay ağzın bal yesin combatand arkadaş bende onu demeye çalışıyorum işte red rabbit tek başına top 1 yapma çabası içinde:)

Bak bu mevzu yu ifşa ettiği için sana kizarsa çekinme bizim kapımız herkese açık

Ayrıca kazanan biziz yeşil yazıyor.kaybeden RR

Bizim oyunda hedefimiz niyetimiz açık dolambaçlı iş yapmıyoruz ŞirinBaba. RedRabbit de ana konunun altındaki yanıtlarda yazmıştı. Bize iss açmadı. Bizde başarılar diledik. Bir kez daha gördük ki tek başına kendisine karşı yapılan iss ye karşı kaybettiği gemilerden fazla maden alarak karlı bir savaş çıkartmayı başardı. Kendisini buradan bir kez daha tebrik ediyorum.

Oyunun amacını buradan biraz özetleyeyim belki faydası olur. Rakibinden daha fazla madene sahip olmak rakibine saldırıp filosuna savunmasına kayıp vermek madenini almak. Şimdi savaşın analizini yapıyorum. Kaybedilen ünite madeni harabeden geri kazanılan madenden az. Burada yeşil renge değil karlı çıkana bakmak lazım. Unutma cannaziro nun solarları için geldiğinde sende kırmızı bizde yeşil renk vardı. Her zaman doğru analiz yapmak gerek Bir öyle bir böyle yorum yapmak itibarı zedeler. Şirin Baba

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 2 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   [2] 
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.