Yeni Başlık  Cevap Yaz
BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ(İTTİFAK SAVAŞI GÜNLÜĞÜ)           (gösterim sayısı: 204)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: üye uzaklaştırılmış

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: Sirinbaba
Konu Tarihi: 19.06.2020- 22:21

Herkese hayırlı cumalar arkadaşlar
Uzun bir zamandır evrende solar uydular ile ilgili gergin anlar yasanmaktaydi. Bir solar ittifak savaşına döndü çünkü benim ekibimin 1 solari karşı tarafın filosunda daha değerli.
Şirin BABA hiç bir zaman geri adım atmadı atmayacakta.ittifagimla bu konuyu masaya yatırdık. ve sonuç olarak incelediği yerden kopsun diyerek karara bağladık.
Öncelikle usulen forumda savaş ilanı verip karşı ittifak lideri ve admin e konu hakkında haber verdim.
Filo gücü olarak üstün olduklarını düşündükleri için çok sevinmistirler diye düşünüyorum.ilk önce bir görev dağılımı yapip saldırmazlık süresinde bol bol strateji geliştirme fırsatı da bulduk.
İlk 24 saat enerji düşürme ve yağmalama yaptık sonrasında kendilerinden hamle bekledik ama pek bir şey göremedik bize matematik hesaplari yapan arkadaş bir kaç küçük girişimler de bulundu fakat başarılı olamadı.gelelim bu gece ye;
Her zaman ki gibi kısa süreli bir giriş yapıp durum kontrol u yapacağım sırada general arkadaş karşı ittifakta hareketlilik olduğunu sürekli sonda saldırısi   yaptiklari aylarda beklettigimiz küçük durma filolarini fark ettiklerini aya geldiğinisöyledi.hosuma gitti demekki gece uzun olacak dedim.takibe başladık ve ilk etapta ittifak liderinin aylarını kesip filosunu vurmak karşı tarafa karşı kazanılmış büyük bir zafer olacaktı.ben en son filo gördüğüm ayı kesecektim general arkadaş ta sıçraması açılınca en yakın olan ayı kesecekti sonuçta aktif bir savaş durumundayiz saldırı sınırı yok 10 sorti 4 er 4 er yok etmek kaldirdim daha 5 dakika olmuştu ki yıldızı yandı geri çektim.artik uykum kaçmıştı. İkinci bir şans denemem lazım di orda tutmaz diyerek zalim arkadaşın yanina isinlandim çünkü bütün gezegenleri 49 min sayıyor aynı sistemdeki bir ayı 39 min sayıyor.demek ki 39 sayan yerde kaldırdı diğerine diyerek 10 sorti 4 er 4er yok etme gonderdim ardimdan da GeNARaL 10 sorti 4 er 4 er kaldırdı yok etmeye çok talihsiz başlamış olacağım ki 5 sorti ripim düştü ay kesilmedi ve general başladı 3uncu sorti ayı kesti 1 sortisi düştü.hemen radar bir de ne göreyim su an top 1 deki enkaz yığını tam yol geliyor:) 1 rip ile kilitleyip diğer arkadaşları çağırdım ama talihsizlik olacakki yetisemiyorlar genaral ile kilitlenip takibe başladık.arkadas oyuna girdikten kısa bir süre sonra panik olacakki çekti filosunu geri ye...
Hesaplama işleri bittikten sonra hızlıca mevcut senaryoları oluşturup dönüşte davetsiz misafirler e nasıl bir atak yaparız diye planlamamizi yaptık bugün ya bu iş bitecek dedik yada bitecek dedik 1 rip ile kilitleyip iss lere katildik tabiki mevcut senaryoları göz önünde bulundurarak B Planımı da devreye soktum o arkadaşlar çok iyi biliyor B planını.sadece bir görsel oluşturup dirençleri kırmam gerekiyor du.tabi sistem kapanmak üzere hepsi orda ama sadece izlemisler ben son 30 saniye fark ettim sürekli durmaya gelen varmı diye sonda saldırısi yapıyor bir yandan da koordine etmeye çalışıyordum.son 30 saniye konuştuğumuz gibi B planına gerek kalmadığını artık ne olacaksa olsun diyerek sonuca odaklandım.
Sonuç olarak
Harabenin her tanesi ve kütlesini aldık
Savaş ilanı altında da yazdığım gibi kazananı olmayan kaybedeni çok olacak bir süreç demiştim.harabenin tamamı bizim mevcut kaybimizi karşıladı   kâr yok çünkü ay keserken 24 rip gitti:) ama zarar karşı tarafın.uzun oldu biraz sanki ama biraz özet geçtim diyelim tatilden çıkanlar tatil e girenler falan baya bir şeyler oldu.

Size bir sır vereyim mi bütün filomu kaybetseydim ve tek bir metal harabe alamasaydim bile oraya durmak atardım.Biz oraya intihar etmek için geldik.
Bütün arkadaşlarımi tebrik ediyorum savunan arkadaşa da yapılanmasında başarılar diliyorum.

Saldiran
General
Silah 270 kalkan 260 zırh 240
R.i.p 1
Saldıran
KARAKAŞLI
Silah 240 kalkan 240 zırh 230
Hafif avcı 6.000
R.i.p 11
Saldıran
SANSARR
Silah 250 kalkan 250 zırh 240
Hafif avcı 1.000
Casus sondası 500
R.i.p 14
Saldıran
General
Hafif avcı 20.000
Casus sondası 100
R.i.p 43
Saldıran
Şirin BABA
Hafif avcı 20.000
Kruvazör 1.000
R.i.p 30
Saldiran
Şirin BABA
Casus sondası 25.000
Savunan
ZALİM
Silah 250 kalkan 250 zırh 240
Küçük nakliye 8
Büyük nakliye 1.001
Hafif avcı 115.001
Ağır avcı 1
Kruvazör 1.001
Komuta gemisi 1
Kolini gemisi 1
Geri dönüşüm 5.501
Casus sondası 131
Muhrip 6
R.i.p 16
Fırkateyn 301
SAVUNAN
YOK EDİLDİ
Savaşı saldıran taraf kazandı
Saldıran taraf toplam 240.600.000 ünite kaybetti
Savunan taraf toplam 753.052.000 ünite kaybetti
Şu an bu alan koordinatlarinda bulunan
473.253.020 metal ve 222.002.200 kristal

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[cannizaro]
Kayıtlı Kullanıcı
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: cannizaro
Cevap Tarihi: 19.06.2020- 23:07

Savaş hikayesi içi arama : Teknisyen   => Sonuç :Aramanızla eşleşen kelime bulunamadı

Bazı Manevi Değerler / Kavramlar Üzerine Arama => Sonuç : Aramanızda anlam bulunamadı

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[fcoban]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: fcoban
Cevap Tarihi: 19.06.2020- 23:15

Tebrikler güzel savaş olmuş , savunmaya yapılanmasında başarılar.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Teknisyen.]
Kayıtlı Kullanıcı
Kullanıcı Resmi

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Teknisyen.
Cevap Tarihi: 20.06.2020- 00:39

Alıntı Çizelgesi: cannizaro yazmış

Savaş hikayesi içi arama : Teknisyen   => Sonuç :Aramanızla eşleşen kelime bulunamadı

Bazı Manevi Değerler / Kavramlar Üzerine Arama => Sonuç : Aramanızda anlam bulunamadı

Nesini arıyorsun teknisyenin adam yazmış B planı diye :))

Saldıran iss ekibini Tebrik ediyorum. Savunmaya geçmiş olsun...

Bu arada tatiller moda oldu galiba Corona var aman dikkat tatilde hasta olmayın....

AZDAN AZ ÇOKTAN ÇOK GİDER...
HEPİNİZİ TEK TEK AVLAYACAZ...
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[saldiray]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: saldiray
Cevap Tarihi: 20.06.2020- 01:34

Tebrikler güzel savaş olmuş arkadaşlar ortada bi emek var herkesin emeğine sağlık. Savunan arkadaşa yapılanmasında başarılar dilerim

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[cannizaro]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: cannizaro
Cevap Tarihi: 20.06.2020- 03:18

B planı diye masumize edilmeye çalışılan şeyin bizdeki algısı ;yani aslında işin gerçeği çoook başka ... İyisi mi bu savaşın muhabbetini uzatmayalım ve bakalım dalgamıza .

Pandemi dönemiydi , vakitler boldu ... 2-3 yeni güzel insan tanırız belki diye çıktığımız yolda karşımıza çıkmış olmanızdan hiç memnun değiliz bunu bilesiniz . Vurduğunuz için mi ? Tabi ki hayır ...Anladınız mı ne demek istediğimizi ... Bizce o da hayır

Ben tüm ittifak adına söylüyorum bunları ... İnsani ve manevi değerler göz ardı edilmeden bir üyemiz vurulmuş olsaydı dibine kadar tebriği hak ederdiniz . Ama malesef şu halinizle burdan çok berbat görünüyorsunuz ... O yüzden ne haliniz varsa görün !

(Bu mesaj sizler yüzünden oyundan da banlanmamak adına kelimeler son derece titizlikle seçilerek yazılmıştır)

Bu ittifak bu rezillik üzerinde daha fazla durmayacak ve güzel oyunu sizlere ragmen oynamaya devam edecektir.

İttifakımız olarak bu konu kapanmıştır .

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Teknisyen.]
Kayıtlı Kullanıcı
Kullanıcı Resmi

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Teknisyen.
Cevap Tarihi: 20.06.2020- 04:22

B planı diye masumize edilmeye çalışılan şeyin bizdeki algısı ;yani aslında işin gerçeği çoook başka ... İyisi mi bu savaşın muhabbetini uzatmayalım ve bakalım dalgamıza .

Pandemi dönemiydi , vakitler boldu ... 2-3 yeni güzel insan tanırız belki diye çıktığımız yolda karşımıza çıkmış olmanızdan hiç memnun değiliz bunu bilesiniz . Vurduğunuz için mi ? Tabi ki hayır ...Anladınız mı ne demek istediğimizi ... Bizce o da hayır

Ben tüm ittifak adına söylüyorum bunları ... İnsani ve manevi değerler göz ardı edilmeden bir üyemiz vurulmuş olsaydı dibine kadar tebriği hak ederdiniz . Ama malesef şu halinizle burdan çok berbat görünüyorsunuz ... O yüzden ne haliniz varsa görün !

(Bu mesaj sizler yüzünden oyundan da banlanmamak adına kelimeler son derece titizlikle seçilerek yazılmıştır)

Bu ittifak bu rezillik üzerinde daha fazla durmayacak ve güzel oyunu sizlere ragmen oynamaya devam edecektir.

Bak bak titizlikle seçmiş iyide yapmışsın geçmiş savaşlarda siz hiç böyle yapmadınız dimi hadi bakın dalganıza dediğin gibi... Siz içinizden hakaret edene değil dışarıdan laf söyleyene laf atarsınız siz kendi yaptığınızı başkası yaptığı zaman bu böyle olmamış dersiniz. Siz busunuz işte... Sizinle ne kadar düşmanda olsak size karşı bir saygım vardı ama kalmadı bundan sonra benim için siz yok hükmündesiniz.

AZDAN AZ ÇOKTAN ÇOK GİDER...
HEPİNİZİ TEK TEK AVLAYACAZ...
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı
Durum: üye uzaklaştırılmış

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Sirinbaba
Cevap Tarihi: 20.06.2020- 06:44

Biz bu yola girerken kimseyi memnun etmek gibi bir çabamız olmadı.hersey ortada.ittifak savaşının sizler için nasıl zor bir hal aldığının farkındayım.cikar buraya liderin çekiliyoruz der biter.sende bu kadar sitem etmessin.bunun bir oyun olduğunun farkına var artık.

Tebrik ederim yazman yeterliydi..
Herkesten rica ediyorum kimse kendisi ile ilgili burda sitem etmesin bir emek vardı ama bu yokmuş gibi davranılması doğru değil.vurulan bizden biride olabilir di.biz tebrik etmeyecek kadar buyutmezdik.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[saldiray]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: saldiray
Cevap Tarihi: 20.06.2020- 23:34

Abi konuyu uzatmanın bi anlamı yok adamlar aslanlar gibi ay kesip geri dönüş hesaplıyor mermi gibi de filo vuruyor bence tebrik edilmeyi hak ediyorlar. Herzaman filo dönüşü hesap yapan oyunculara büyük saygım vardır.. bence konu değiştirilmemeli ve fair play içerisinde savaşlar yapılmalı sonuçta this is a game...

Bu ileti en son saldiray tarafından 20.06.2020- 23:35 tarihinde, toplamda 1 kez değiştirilmiştir.
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.