Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   [1]   2   3   >   son» 
Bir İttfağı çöküşü S.S.C VS ŞİRİN BABA           (gösterim sayısı: 525)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: üye uzaklaştırılmış

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: Sirinbaba
Konu Tarihi: 24.06.2020- 02:33

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. bildiğiniz gibi ssc ittifağı ile aktif bir savaş içindeydik. Geçen gün vurduğumuz zalim arkadaşın savaşında ssc karşımızda durur dedik durmadılar yanlız bıraktılar.savas devam ediyor sonuçta. şirin her bir soların hesabını sorarım dedim bir kere dönüşü yok. aktif olarak takip ettiğim asilkanı dün gece belirli aralıklarla sondalayarak takibe aldım attığı her adımdan haberim vardı ama sonlandırmak için zaman gelmişti. şirin her yeri sondalıyor ama 4.432 ve 4.422 yi niye sondalamıyor diye bir düşünür adam.   filosunu kaldırdığı zaman bütün gezegenler de yaptığı maden toplama ve on of takibine başladık. Sonra ittifak arkadaşlarıma devir edip kafayı vurup uyudum tabi ki alarmı mi saat 3.30 a kurdum uyandıktan sonra general ile bir durum değerlendirmesi yapıp iş bölümü yaptık bende rip fazla olduğu için büyük ayı ben küçüğü de general aldı başladık kaçak et kesmeye:).5 er 5 er saldım kobralari. 6 inci sorti ayı kesti 25 rip çöp oldu :) radar a baktım 1 rip geliyor konuşa. amaç ne biliyor musunuz arkadaşlar ben size söyleyeyim. Filonun gittiği ay biraz zor kesiliyor. neyse general sanırım 9 uncu sorti de kesti 2 rip tek düştü . baktım aslan parçaları geliyor. başladık takibe.ha bu arada ne oluyor biliyor musunuz cannizor bizim ittifakta solar vuruyor:) biz online olduğumuzu belli etmiyoruz.sonra bir rip ile taktik kancayı başladık on of takibine ve radar takibine yahu adam son dakika oyuna girer mi radarda 30 sn kala geri çekti ama bizim mobeseler o biçim yakaladık.hesaplama işi bitince savaş saati için 15.50.08 olarak organize olduk benim merak ettiğim tek konu acaba zalim gibi yanlız mi bırakacaklar yoksa savunacaklar mı? evet red rabbit bana diyordun ki oyuncular benim için redin aklina gelen şeytanın aklına gelmez, bizim de marifetlerimiz var o konuda örneği de mevcut. her neyse yine bir rip ile kilit atıp sırasıyla iss eklendik. teknisyen arkadaştan   %100 ile iss katılmasını süre 40 dk nin altına indiği an geri çekip bana durmak atmasını gezegenden çıkıp min vermesini istedim. sansar arkadaşımda asilkan savaşına katılamadı güçlü göründüğü için bana durma atmasını istedim.artik kombinasyonumuzu oluşturmuş olası bir karşı saldırıya karşı kendimizi de sağlama aldıktan sonra neden deneyeyim ki o kadar emek vermişim asla vazgeçmem o sırada red rabbit bana bir rip kaldırdı o da yeteneklerini sergilemek için benim organizasyonu mu bulmuş ya. Dedim gel bakalım şirin seni geri göndermeyecek neyse biz asilkan a odaklanmış zamanı hızlandırmaya çalışırcasına heyecanla WhatsApp grubumuz da goygoy yapıyoruz. kalemi koruyacak kardeşlerim bana durmaya geliyor. asilkan savaşına ek bir saldırı filosu 1 sn ana iss nin önüne ekledim ama yeterli olmamış olacakki ripleri ile GD lerin birazını kurtardı diğer filo enkaz top 3 oldu harabenin %80 i bende. ama o da ne hiç umursamadığım red in 1 ripi yanına combatand i gral in ripleri red in diğer ripleri boncuk gibi dizilmiş geliyor. başladım dua etmeye Allah'ım ne olur başka filolar da eklesin derken gral atıldı hani düğünlerde derler ya damadın eniştesinden bir tam altın:) hop 100k hafif bir baktım combatand hobaaaa. yarım yamalak filosunu kurtaran asilkan oda çeyrek niyetine 10k hafif GD bile kaldırmadan bekledim son 40 saniye bir harabe çıkarıp acele etmeden sigaramı yudumlarken gdlerin her sortide 400 yüz milyon maden getirmesi en büyük zevk oldu benim için. ben o esnada yüzde 3 olan sarjimla hayatta kalma savaşı verircesine heyecan ile bekledim. Büyük bir başarı sağlayacaklarını düşündüler ama çivileme atlayıp betona çakildilar.Harabenin bize yakışanı kadarını aldık ittifak savaşında kişileri 1 er den sayarak zalim, Asilkan,red rabbit, combatand, gral,yine asilkan   vurmak üzere 6 sıfır öndeyiz.top 1 de toplu bir katliam yaparak ebediyen kırmızıya boyadık arkadaşları. emeği geçen bütün ekibime teşekkür ediyorumhepinizin eline koluna sağlık.
Oyun bu arkadaşlar vurmakta var vurulmakta. Biz eğlendik sizde eğlenin. Yazdığımız hikayeler eğlencemizin nişanesi olsun istiyoruz. Kimseyi küçük düşürmek gibi bir niyetimiz olmadı hiçbir zaman.   Karşı tarafa geçmiş olsun. Liderlerinden bir tebriği hak ettiğimizi düşünüyorum.
Resim Ekleme
Resim Ekleme
Resim Ekleme
Resim Ekleme
Resim Ekleme

TOP 3 KARAKAŞLI & GENERAL & ŞİRİN BABA   VS.   ASİLKAN

Saldıran
KARAKAŞLI
Silahlar %240-Kalkanlar %240- Zırh %230
Casus Sondası 500
R.i.p 9

Saldıran
General
Silahlar %260-Kalkanlar %250- Zırh %240
Hafif Avcı 20.000
Casus Sondası 100
R.i.p 47

Saldıran
Şirin BABA
Silahlar %250-Kalkanlar %250- Zırh %230
R.i.p 1

Saldıran
Şirin BABA
Hafif avcı 20.000
Casus Sondası 75
R.i.p 70

Saldıran
Şirin BABA
Casus Sondası 23.000

Savunan
Asilkan
Silahlar %270-Kalkanlar %270- Zırh %270
Hafif avcı 92.751
Koloni Gemisi 2
Geri dönüşümcü 1
Casus sondası 91
Solar Uydu 95
Muhrip 1
K.Kalkan   1

SAVUNAN
YOK EDİLDİ

Savaşı saldıran taraf kazandı

Ele geciriliyor 46.061 Metal, 18.784 Kristal ve 5.801 Deuterium
Saldıran taraf toplam: 53.395.000 unite kaybetti
Savunan taraf toplam: 371.491.000 unite kaybetti
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan: 210.443.100 Metal ve 86.963.100 Kristal.

TOP 1 COMBATANT & GRAL & RED RABBİT & ASİLKAN   VS.   GENERAL & SANSARR & TEKNİSYEN & ŞİRİNBABA

Saldıran
Combatant
Silahlar %250-Kalkanlar %250- Zırh %250
R.i.p 43

Saldıran
Gral
Silahlar %260-Kalkanlar %260- Zırh %250
R.i.p 15

Saldıran
Red Rabbit
Silahlar %260-Kalkanlar %260- Zırh %240
R.i.p 21

Saldıran
Combatant
Silahlar %250-Kalkanlar %250- Zırh %250
Hafif Avcı   100.657

Saldıran
Red Rabbit
Casus Sondası 1

Saldıran
Red Rabbit
Hafif Avcı 100.000

Saldıran
Asilkan
Silahlar %270-Kalkanlar %270- Zırh %270
Hafif Avcı 10.306

Saldıran
Red Rabbit
R.i.p 1

Saldıran
Gral
Silahlar %260-Kalkanlar %260- Zırh %250
Hafif Avcı 100.000

Savunan
General
Hafif Avcı 50.000

Savunan
General
Hafif Avcı 29.996

Savunan
General
Hafif Avcı 50.000

Savunan
SaNSaRrr
Silahlar %250-Kalkanlar %250- Zırh %240
Casus Sondası 556
R.i.p 14

Savunan
Teknisyen
Silahlar %240-Kalkanlar %230- Zırh %220
Geri Dönüşümcü 1
R.i.p 108

Savunan
Şirin BABA
Hafif Avcı 41.225
Ağır Avcı 13
Koloni Gemisi 2
Geri Dönüşümcü 23
Muhrip 57
R.i.p 70
Fırkateyn 44

Savasi savunan taraf kazandi!

Saldıran taraf toplam: 1.963.853.000 unite kaybetti
Savunan taraf toplam: 848.364.000 unite kaybetti
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan: 1.355.641.000 Metal ve 612.910.900 Kristal.

Bu ileti en son Sirinbaba tarafından 24.06.2020- 03:06 tarihinde, toplamda 2 kez değiştirilmiştir.
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Red Rabbit]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: RedRabbit
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 02:46

Haaaa!
Şimdi gel böyle, kulağını 4 aç ve iyi dinle :)

1. Forumda koordinat vermek ogame kültüründe yasaktı, burada da yasak mı bilmiyorum ama ben vermemekten yanayım, yoksa benim de ekleyecek görsellerim var.
2. Başlıkta yazdığın gibi; 'Bir ittifakın çöküşü' değil bu mevzu, bu server bizi çökerttiğini sanıp da Top1'de armut gibi sallanan adamları çok gördü.
3. Perdeleme yapılan ISS filosunu hesapla, kilidi at, ya Herro ya Merro yap sonra gel bana ahkam kes
4. Red'i tanı :)

:*

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Red Rabbit]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 02:53

5. Dürüst ol, doğruları söyle. Belki o zaman sevilecek bir yönün olur..

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[cannizaro]
Kayıtlı Kullanıcı
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: cannizaro
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 03:21

Durum 6-0 oldu ha , gecenin 3:30 unda siz ay keserken cannizor solar kırıyordu ha Gargamel , karşı taraf şöyle , ötekiler şöyle böyle ama niyetin oyundan keyif almak , kimseyi kırmamak ha ... Sen şu forum nickini a-haber muhabiri yapsana ... Bu satırlar ya bir a-haber muhabirinin ya da harbiden sigarasını " yudumlayan " birinin elinden çıkabilir !

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Sirinbaba
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 07:02

Red rabbit
5.maddeyi eklememissin; tebrik ederim siz kazandınız çekiliyoruz.

Cannizor,canim,canikom yav he hee...

Sizinle oynamaktan zerre kadar zevk almıyorum haberiniz olsun.nedir bu ya hayırdır,yapamiyorsunuz işte karpuz keser gibi ay kesiyoruz kabak çiçeği gibi çıkan filonuzun geri dönüşüne geliyoruz siz savaş saatine 8 saat kala herşey ortaya çıkıyor karşımıza dikilemiyorsunuz marifetmis gibi tek başına yakaladik diyip peşime takılıp duman olun sonrada laf salatası;size afiyet olsun

BİZ KELLESİ KOPMUŞ COK PADİSAH GÖRDÜK ASLANİM...

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 08:26

Alıntı Çizelgesi: Sirinbaba yazmış

Red rabbit

Sizinle oynamaktan zerre kadar zevk almıyorum haberiniz olsun.nedir bu ya hayırdır,yapamiyorsunuz işte karpuz keser gibi ay kesiyoruz kabak çiçeği gibi çıkan filonuzun geri dönüşüne geliyoruz siz savaş saatine 8 saat kala herşey ortaya çıkıyor karşımıza dikilemiyorsunuz marifetmis gibi tek başına yakaladik diyip peşime takılıp duman olun sonrada laf salatası;size afiyet olsun

BİZ KELLESİ KOPMUŞ COK PADİSAH GÖRDÜK

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 08:48

Alıntı Çizelgesi: Sirinbaba yazmış

Red rabbit

BİZ KELLESİ KOPMUŞ COK PADİSAH GÖRDÜK

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Zalim]
Kayıtlı Kullanıcı
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Zalim
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 10:26

Ben sana sadece tek cümleyle savaşı özetleyim şirincim mahalle kavgasında dayak yiyeceğini anlayıp koşup evden abisini çağıran çocuklar gibisin :))

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Red Rabbit]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 12:01

Aslanım derken ?

3 senedir bu serverin oyuncusuyum,
ilk uzays, şimdiki uzays ve covid..
Beni bilen bilir, uzaystan tanıyanlar burada da oynuyor. Küstahlık yaparken bir daha düşün derim.
Kimseye kendimi ispata ihtiyacım yok, seninle muhattap olmak da dahil buna..
Ben aslanım evet, Senin gibi çakal değil..

"Geçme namert köprüsünden su aparsa seni, yatma çakal yatağında aslanlar yese seni,"

Bildin mi ? :)

Bu ileti en son RedRabbit tarafından 24.06.2020- 12:01 tarihinde, toplamda 1 kez değiştirilmiştir.
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   [1]   2   3   >   son» 
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.