Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   2   [3] 
Cvp:Söz hakkı bana da düşer geçmiş olsun
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GeNeRaL.]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GeNeRaL.
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 18:05

Ittifak liderimiz savaşı bitirdi ama bu sadece 4/24 kuralını ortadan kaldırdı Biz savaşmaya devam ediyoruz unutmayın

Ve demek istediğim şu bilesiniz ki yenilen pehlivan güreşe doymazmış buda aynen öyle olmuş REZİLLİK diz boyu daha tebrik etmeyi bilemiyorsunuz red in bi sözünü hatırlatmak isterim ( Eski ogame oyuncusuyum ) Eyerki eski oyuncuysan TEBRİK etmeyi bilecektin 6-0 yenilgiye ancak bunu yaparsınız perişan halde ne diyeceğinizi bilemiyorsunuz Yani konunun başlığı gibi resmen 1 ittifağın çöküşü oldu ŞİRİN BABA nın dönüşünü hesaplamak deildi aslında ittifağın çöküşünü hesaplamış oldunuz Siz Yine   Tebrik etmediniz ama ben sizleri CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDIYORUM kendi sonunuzu hesapladınız.

SONLANAN ITTIFAK SAVAŞINDA ITİFAĞINİZA YAPILANMASİNDA BAŞARILAR DİLERIM

SAVAŞ DEVAM EDIYOR UNUTMAYIN

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[cannizaro]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: cannizaro
Cevap Tarihi: 25.06.2020- 01:20

Siz ittifak mittifak değilsiniz . Siz 1 adet şeyhin etrafında dolanan etkisiz,fikirsiz ve zikirsizlerden ibaret bir mürit topluluğu ; tam bir tarikatsınız ! Birkaç yüz solarını vurduğum adam , sondaladığım diğer adam , daha 5-6 saat önce savaş devam ediyor diye burada güya fikrini beyan eden öteki adam ... Alayınız 10 dk içinde tatile geçtiniz sırf şeyhiniz böyle emretti diye . EMRETTİ diye !

42 yaşındayım ... İş güç sahibi , önünde ceket iliklenen , 1300 küsür şiir yazmış , herşeye olumlamayla bakmaya çalışan sakin bir adamım güya . Bu oyunu da taa ogame zamanından beri oynamış biri olarak ben böyle berbat bir evren görmedim . Bunu bilir bunu söylerim

Dönerseniz oynarız .. Dönmezseniz ne haliniz varsa görün !

Bu ileti en son cannizaro tarafından 25.06.2020- 01:25 tarihinde, toplamda 1 kez değiştirilmiştir.
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GeNeRaL.]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GeNeRaL.
Cevap Tarihi: 25.06.2020- 11:49

CANİKOM biz senin önünde dügme ilikliyen adamlardan deiliz düğmeleri eline veririm   ne yani iş güç sahibisin diye sen bana saygı duymassan kimse sana saygı duymaz yanlış anlama kimse adam yerine koymaz bunu bilesin ha bizde iş güç sahipleriyiz 42 yaşındayım diyorsun karşinda çocuk yok yani şiirlerin edebiyat mı var burda edebiyat yapmıyoruz yargı dağıtıyoruz saygısızlık yapma rez al ittifağınla beraber

EVET toplu tatile aldık forumdan paylaşacaktım gerek yok size açıklama yapmak zorunda deilim   savaş başladığından beri gece gündüz aktif takip yapiyorduk üstüne alınma insan olmayanlar yorulmaz ama insanlar yorulur bizim de istirahate ihtiyacımız var   :) yani ayıp tır söylemesi ittifagini yerle bir ettik de onun şerefine tatil yapma gereği duydum
Bu konu burada kapanmıştır   her gün top 100 de kontrol edin bu savaş epey bi 1 de kalır

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   2   [3] 
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.