Yeni Başlık  Cevap Yaz
COVİD EVREN İ HARİKALAR DİYARI           (gösterim sayısı: 323)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[PanikATAK]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: PanikATAK
Konu Tarihi: 09.08.2020- 10:55

Herkese merhaba arkadaşlar

Dün sabah yine rahat durmadık.aksiyon yaratalım dedik ama bir dizi talihsiz olaylar silsilesi oldu.sansarrr kardesim beni dun sabaha karşı arayıp gezegenimde yıldız yandığını aylarimin kesiliyor olabileceğini söyledi.oyuna girip kontrol ettim sorun yok birkaç sonda dışında bir şey yok.ardindan aklıma macho geldi Asilkan i vurdugumuz günün bir gün öncesinden kendisi ile biraz sohbet ettik oyun üzerinden. asilkan o zaman filo birincisiydi. Asilkani vurmak istediğimi 5 inci galakside ki kapalı alanı 24 saatliğine yer değiştirmek istedigimi söyledim.orasinin çok kıymetli bir yer olduğunu söyledi.herneyse 24 saat geçmeden yan sistemden vurduk.dun sabahın akşamında tekrar macho ya yazdım kardeş gel su yeri   24 saatliğine ver bana diye yazdım.
Bir kaç dakika sonra Polonyalı dostumuzdan gelen mesajı Google den çevirdim aynen şöyle;
-. O koltuğu sana vermeyeceğim . üzgünüm

Baktım oyunda değil dün sabah akşamki mevzuda alevlenince gözüme kestirdigim ayları kesmeye başladık 4 üncü ayda filo cikti.takip etmeye başladık ve geri çektiği anı yakaladım.sansar şirin in hesabı devr almış arkadaş listesine bakmamış mach ekli listede BAN yedi.allahtan filonun olduğu ayı ben kestim
Velhasıl arkadaşa mesaj yazdım sistemdeki yeri verecek misin.ben hala şu kafadayim herkes sırasını beklesin:) mach i vurmayacagim hedef zalim.
Google amcaya çevirdik mach in cevabı
Benim bu evrende çok güçlü arkadaşlarım var filonu yok edeceğiz kendine sahip çık.

Kanımca sansar ban yiyince bizimki cesaretlendi.

Abartmıyorum 3 dakika sonra bilin bakalım kim damladı oraya
Herkesin aklına aynı kişi geldi red rabbit
Hadi bakalım dedik hodri meydan güçlü arkadaşları görelim dedik.taktim kilidi mach a yazdim nasıl hissediyorsun.
Seni yok edeceğiz bütün dostlarım gelecek diye koydu postayı.
Red rabbit ten sonra zagor da sistemde goyas in yerini alınca tabi red geldikten sonra ben sistem i kapattım.olay mahalle kavgasından sonra Ortadoğu gibi iç savaş durumuna geçti. E biz o ripleri bostandan toplamadik çalıştıralım dedik taaaa amerikalardan adam getirdik. Bizim red biz isslere başladıktan sonra bütün iss ekibine 1 er rip kaldırdı. Ardında da bütün evren bir oldu bana saldırdı ama yürekleri yetmedi dönüşüme gelemediler geri çektiler.mach i vurdum hesap doğru.piciguz ile mevcut bir savaşımız vardı kendisine savaşa bir dakika kala ismini degis diye söylemiştik fakat dalginligina gelmiş olacak ki unutmuş:) canı sağolsun.Tabi savaş bitince telefonu şöyle bir bıraktım mutfaktan bir su içeyim dedim.baktim telefon çalıyor herhalde sansarr arıyor dedim sonucu soracak baktım Murat bey arıyor önce hatırımı sordu sağolsun bomba gibiyim dedim:) bana savaş iptal dedi top yüzde savasiniz var dedi.degismemis mi dedim hayır dedi.ikinizde ceza alacaksınız dedi.yapacak hiçbir şey yok (hahahaa) telefonu kapattıktan sonra bir kahkaha atıp gidip bir bardak soğuk su daha ictim.:)biz showumuzu yaptık kimseyede boyun egmeyecegimizi de gosterdik.Ceza bitince çok daha eğlenceli aksiyonlar yapacağım.listenin başına geçtin red tebrik ederim terfi ettim seni.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[ALAYCIKUŞ]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: ALAYCIKUŞ
Cevap Tarihi: 09.08.2020- 14:40

Cevabı sahada verenlerde bugün .
Herkesi tebrik ederim

Herkes sırasını beklesin !

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Red.Rabbit]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Red.Rabbit
Cevap Tarihi: 10.08.2020- 21:52

Top7 yazıp bırakacağım,
Bu mesajın altına senin ukalalıktan yıkılan mesajlarını yazmaya gerek yok, anladın mı Aslan Parçası?

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[PanikATAK]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: PanikATAK
Cevap Tarihi: 10.08.2020- 23:47

Hikayeni yazda nasıl top 7 olduğunu görelim

Mesala şöyle başlayabilirsin hikâyenin başına baktım SaNsArrr ban yemiş panik ban yemiş piciguz ile zaten iletişim e geçemez saldiray da yok hurra fırsat bu fırsat..

İyi oyunlar tebrik ederim

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[CoRoNa]
Kayıtlı Kullanıcı
Kullanıcı Resmi

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Teknisyen.
Cevap Tarihi: 11.08.2020- 00:48

Alıntı Çizelgesi: Red.Rabbit yazmış

Top7 yazıp bırakacağım,
Bu mesajın altına senin ukalalıktan yıkılan mesajlarını yazmaya gerek yok, anladın mı Aslan Parçası?

kahkaha attım bu mesajı görünce   yazıııııkkkk çok sevinmiş garipler kaç savaştır foruma cvp vermeyen adamlar sevinçlerine hemen gelip mesaj yazdılar... bu kadar üzmeyin bunları hahahaha

AZDAN AZ ÇOKTAN ÇOK GİDER...
HEPİNİZİ TEK TEK AVLAYACAZ...
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Red.Rabbit]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Red.Rabbit
Cevap Tarihi: 11.08.2020- 01:37

Atlamayın hemen!
Adamın yazdiği mesajlari burada paylaşsam utanacak yüzünüz var mı?

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[SaNSaRrr]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: SaNSaRrr
Cevap Tarihi: 11.08.2020- 11:33

Sadece top 7 dimi?   peki ya diğerleri kime aitki bilemedim enteresan

Bu ileti en son SaNSaRrr tarafından 11.08.2020- 11:33 tarihinde, toplamda 1 kez değiştirilmiştir.
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[ALAYCIKUŞ]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: ALAYCIKUŞ
Cevap Tarihi: 12.08.2020- 11:11

Bırakın beyler sevinsinler :) kedi kedi olalı bir işe yaramış top7 de sevinmeye devam etsin :) biz geriye kalan top sıralamalarında seviniyoruz. Herkese iyi oyunlar . Haa Aslan olmayı severim . Anladın mı minik serçe :)

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.