Yeni Başlık  Cevap Yaz
FİLO ETKİNLİĞİ           (gösterim sayısı: 107)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[PanikATAK]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: PanikATAK
Konu Tarihi: 17.11.2020- 18:53

herkese iyi forumlar arkadaslar
dungece ki etkinlikte yasananlardan bahsedelim istedim oyun duyurularindan surpriz filo etkinligi duyurusu yapildiktan sonra arkadaslar ile konu hakkinda biraz konusup olayi kapatmistik.taki dun aksam hatirlatma duyurusundan sonra katilma karari aldik risk mi hepsinide goze aldik.kordinat verildikten sonra hizla isinlanip sonda ile ne var diye bakana kadar baktik sirri almis basi gidiyor hemde 1k riple masallah sanki gezegenin icinden gececek bizde 300 riple cikip sirriyi saldiri baslattik geri cekmeye zorlamak icin ama baktik kararli sekilde gidiyor ve birseylere guveniyor.pekala diyip sirrinin donuse gitmeye devam ettik.ama bu arada sirrinin vuracagi yerdeki harabeye de deneme yapma kararı aldik sansarrr 5 sn ben 10 sn spec_ops 15 saniye savasin arkasina gd kaldirip sansimizi deneyelim dedik.:) ulan felegin carki bize döndüya ben internet baglantisi yavas oldugu icin savas saati 20.34.31 ben 20.34.41 e kilit atacagima 20.31.42 ye kilit attim 100 ile kaldirdigim icin artik biraktim.savas oldu galaksi dedim harabe yok genel durum yaptim bide baktim ben almisim hahahaha yavaslatmayi 42 ye yapmislar salise ile almisim.tabi mevzu devam ediyor daha sirriya gidiyoruz sirriya filosunun donuş saatini mesaj olarak attim ve filosunun inis saatinin 5 saniye önune yavaslattim gdlerimizi kilitlemisiz tabi :) :) biz sirriya gitmiyoruz ama sirriyi korumaya alan ssc ye gidiyoruz yavaslatmayacaktik ve ne oldugunu bilmeden dalacaktik aya sonra tabiki yeterli gd olmadigi icin son 20 sn kalana kadar bekleyip biraz heyecen yasayalim dedik ve geri cektik.ikinci etkinlik icin biz daha önce saldiri cikmaliyiz diye dusunurken birde baktik etkinlik basladiktan 10 dakika sonra bizim sirriya kalkan filolar inecek.elimizdeki filolara bakip ne yapabiliriz dedik ve sansar in sirriyi geri cekmeye calisirken kaldirdigi ripler yerde.kordinat verilir verilmez hizlica gidip saldiri cikmak icin telekonferans gorusmesi yaparak mesaj ilk okuyan koordinat verecek ve ayni anda isinlanma yapilacak sansar saldiri cikacak ve biz izleyecegiz.biz akılliyiz sirri etkinlik filosuna 1000 rip cikmayiz 260 riple ciktik radar madar derken sansarin önüne kimse gecemedi.sonra ne mi oldu 1 rip sansar a geliyor red rabbit simdi sira onlarda filolari guclu engelleme sansimiz yok zaten biz o ripleri gozden cikarmisiz niye cünkü kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez gelen filolardan sec begen git dönüsüne hahahaa hemde ayni anda 3 filoyu vurabilecek potansiyele sahip bir plan.birde baktik kazlar geri kacti kaldik mi sap gibi elimizde tavukla hahahaaa.neyse biz yolu almisiz zaten artik garanti derken 15 dakika kala ciktimi bir harabe aklimiza gelen mevzu şu bunlar harabe cikardi sırf kıllik olsun diye hızlı ile vuracaklar hemen gd kaldirdim radara bak bak bir sey yook.o zaman birazda biz sizi heyecanlandiralim dedik gdleri savasin 5 dakika arkasina kaldirip filoyuda 40sn   yavaslatip harabeyi biraz yerde birakip ıskaladilar göruntüsu verelim dedik hahahahaa ulan üçte birini baskasi aldiya biz şok???????? neyse bizim cephede bunlar yasandi sizlerde kendi cephenizdekileri bizlerle paylasirsaniz bizlerde memnun oluruz.herkese iyi oyunlar

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Genji]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Genji
Cevap Tarihi: 17.11.2020- 21:52

Merhabalar SIRRIHAN ben,

Öncelikle dün akşam kendi adıma çok heycanlı, çok zevkli ve bir o kadar şansız geçti:)
Oyundaki rakiplerim olarak, KAZ maz herhangi bir yakıştırma yada lakap kullanmayacağım sizlere. Sizde bu konulara dikkat ederseniz sevinirim. Oyun için karşımızdaki kişileri küçümsemeye gerek yok.

Gelelim dün akşama,
olay bizim boyutumuzdan şöyle idi,
Koordinatı okur okumaz sonda dahi atmadan filo kaldırmaktı.
1k rip o yüzden yola çıkmıştı.
Savaş oldu ama harabeyi alamadık. Rakibimiz milyonda bir olacak bir şans ile harabeyi aldı. Tebrikler.
Dönüş kısmında filoyu yavaşlatmayacagınızı tahmin ettik. Ama bizden kimse geri vites yapmadı. Ne olcaksa olsun dediler. Ne harabe ne gd düşünmedi bizimkiler. O vakitten sonra son 20 sn de çekseniz son 1 sn de çekseniz bir önemi yoktu. Ama çekmeseydiniz izleyicilere güzel bir görsel şölen olacaktı.

Gelelim ikinci etkinliğe
Sizin çektiğiniz gemiler size dönmediği için ben direk ışınlanamadım. Baktımki sansarr yolda daha bi anlamı yoktu. Dönüş kısmınada gitmenin bir anlamı yoktu. İlk etkinlikte yaşadığım harabe şansızlığı ( YOK ARTIK   dedirten cinsten oldugu için) içimden bişe yapmak gelmedi.
Bu arada ben sizin harabeyi bilerek almadıgınızı, tenezzül etmediğinizi düşünmüştüm. İkinci etkinlikte. Yanılmışım:))

Herşeye rağmen güzel bir etkinlik gecesiydi.
Adminlere, takım arkadaşlarıma siz değerli rakiplerime ayrı ayrı teşekkür ederim. İyiki varsınız

Sağlıcakla kalın...

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[spec_ops]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: spec_ops
Cevap Tarihi: 17.11.2020- 22:12

Kimseye kaz yakıştırması yapmıyoruz Deyimi hatırlayalım kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez... Siz sansarın dönüşünü alsaydınız biz sizden 3 kşnin dönüşünü alacaktık bütün olay bu güzel bir geceydi :) kısmet işide gerçekten çok ilginçti bizim harabeden alan kimse benden 15 sn evel harabeyi aldı :)

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Red.Rabbit]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Red.Rabbit
Cevap Tarihi: 18.11.2020- 00:04

Sansar'ın geri dönüşü yavaşlatmaya rağmen hesaplandı ve kendisiyle oyun içi mesajla da paylaşıldı.
Bu da kayıtlara gecsin lütfen: )

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[cannizaro]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: cannizaro
Cevap Tarihi: 18.11.2020- 00:33

Güzel ve keyifli bir akşamdı ... İlk etkinlikteki harabe kazanımından dolayı Paniği tebrik ediyorum ...Ediyoruz hatta .Evet çooook büyük bir şans bu kesin ; ama şansı kovalamak da bir meziyet.

Bütün kafa oyuncuların aynı sistemde 2 kez buluştuğu bir geceden daha sansasyonel sonuçlar da çıkabililirdi.Ama eğlence çıktı işte bu da güzel :)

Herkese iyi oyunlar

Iskalamiyacagini bildiğim için gözden çıkarmıştım zaten etki
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[SaNSaRrr]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: SaNSaRrr
Cevap Tarihi: 18.11.2020- 14:59

Alıntı Çizelgesi: Red.Rabbit yazmış

Sansar'ın geri dönüşü yavaşlatmaya rağmen hesaplandı ve kendisiyle oyun içi mesajla da paylaşıldı.
Bu da kayıtlara gecsin lütfen: )

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.